Biz Kimiz ?

15 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yurt içinde hizmet veren firmamız, son 5 yıldır yurt dışındaki projelere görev almaktadır. Kadrosu ve iş kolunu genişleterek Kanada, Türkmenistan, İsrail gibi ülkeler ile ortak projeler yürütmüş olup, yeni projeler konusunda çalışmalar yürütmektedir.

Çeşitli konularda hizmet ve ürün satışı sunmakta olan grup şirketleri, faaliyetlerini yürütmekte oldukları ülkelerde çeşitli konularda ithalat ve ihracat yapmakta kurulum ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Temel Hedeflerimiz

-En iyi ürünü en uygun fiyata tedarik ederek ihtiyaçlarınızı karşılamak

- Kaliteyi korumak ve geliştirmek

- Adil ve dürüst ticareti prensip kabul etmek

- En iyi hizmeti en uygun koşullarda sunmak

- Yerinde ve zamanında çözüm sunmak

- Gizlilik ve sağduyulu olmayı prensip kabul etmek

- Yeniliklere ve gelişmelere açık olmak

 

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz sektördeki teknolojik gelişmelere uyumlu , deneyimli genç ve uzman kadrosu ile müşterilerine memnuniyet ve değer katacak teknoloji şirketi olmak.

Misyonumuz ise günümüz bilişim teknolojilerinin sağladığı olanaklarla, uzmanı olduğumuz Network sistem desteği, Sektörel yazlım çözümlerimiz ve Microsoft platformundaki güçlü destek tecrübemizle birleştirerek, müşterilerimizin beklentilerini en doğru biçimde tespit ederek, kendilerine her tür Bilgi Teknolojileri projelerinde danışman ve çözüm ortağı olmaktır.

Grup Şirketleri

Terakom Bil.Sis.San.Tic.İth.İhr.Ltd.Şti.(Turkey), Terakom Enterprises Inc(Canada), Terabant Security Solutions(Canada & Turkey) ve Group Tera(Canada) şirketleri olarak birçok alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Terakom Bil.Sis.San.Tic.İth.İhr.Ltd.Şti. yurtdışı projelerinde görev almakta Canada, Türkmenistan, İsrail gibi ülkelerle ortak projeler yürütmüş olup, yeni projeler konusunda çalışmalar sürdürmektedir.

 

Faaliyet Alanlarımız

 • Network sistem desteği.
 • Network planlama, kurulum güvenlik ve yönetimi.
 • Network Yedekleme teknolojileri ve felaketten kurtulma çözümleri.
 • Veri Kurtarma.
 • Yüksek Hızlı Yapısal kablolama.
 • Güvenlik Bantları
 1. VoIP internet tabanlı telefon görüşmeleri ve yönetimi.
 2. IpCam internet tabanlı kamera sistemi.
 3. Ip Santral
 4. Sektöre ve firmaya özel yazılım geliştirme
 5. Web Tasarım
 6. Güvenlik Yazılımları

Grup Tera merkezi ve ofisleri Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya olan ve aynı bölgelerde faaliyet gösteren çok uluslu birkaç şirketten oluşan bir gruptur. Bugün, Grup Tera sahip olduğu şirketler: Terakom Bil.San.Tic.Ltd. Şti., Terakom Enterprises Inc. Terabant, Teratekno ve Nina Bella'dır.Şirketimiz her müşterisi için titizlikle çözümler üreten ve sunan, bünyesindeki şirketler için de bu tür prensipleri ve standartları getiren , kendisini servis ve ürün kalitesini her geçen gün yükseltmeyi amaçlamaya adamış bir şirkettir. Bu proaktif yaklaşım bizi diğer şirketlerden farklılaştıran en büyük özelliktir.Grup Tera Şirketleri bünyesinde sahip olduğu proaktif katılım, adaptasyon, profesyonellik ve yetenek ile küresel gereksinimleri karşılamak için benzersiz bir konsept üzerine kurulmuştur.Kurumsal kültürümüzün temel değerleri olan yenilikçilik, tutarlılık, esneklik, adaptasyon, kalite, sosyal sorumluluk, müşteri odaklı ve ekip çalışması Grup Tera’ yı kurumsal yönetim ve etik değerlerin örnek bir uygulayıcısı yapmaktadır.Şirketimizin stratejik hedefleri, en kaliteli hizmeti sağlayarak çözümler sunmak, müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak yerli ve yabancı müşterilerin kurumsal ihtiyaçlarını karşılamaktır.Ayrıca Grup Tera çok yetenekli yönetim ve üretim kadrosu ile sürekli gelişen bilgi ve teknolojiyi kullanarak müşterilerine en iyi hizmeti, güncel bilgi ve çözümler sunmayı amaç edinmiştir.Şirketimiz Amerika, Avrupa ve Asya’daki stratejik çözüm ortaklarıyla sürekliliği olan projeler üzerinde çalışmaktadır.Grup Tera bugüne kadar güvenilirliğini devam ettirip, bütün taahhütlerini yerine getirerek sektördeki çıtayı yükseltmiş, iş ahlakı ve dürüstlükte en yüksek seviyeye ulaşmayı hedeflemektedir.